Úvod
Úvod
Profil firmy
Profil firmy
EZS, EPS
EZS, EPS
PCO
PCO
Ostatní
Ostatní
Ukázka
Ukázka

PTV, SKV

 

SYSTÉMY PRŮMYSLOVÉ TELEVIZE

Ke střežení vnitřních a venkovních prostor používáme kamerové systémy firmy PANASONIC, COMPUTAR, a PHILIPS ve vhodných modifikacích. Ze sortimentu firmy Vám můžeme nabídnout černobílé, barevné, i infračervené kamery, nejrůznějších provedení: venkovní, vnitřní, pevně uchycené, dálkově ovládané, maskované a makety.
Doporučujeme Vám způsob střežení, kdy záběry kamer je možno sledovat na monitoru a současně provádět záznam na pomaloběžný videomagnetofon s trvalým záznamem 24 hod. (960 hod) na jednu tříhodinovou kazetu VHS, případně vytisknout zvolený obraz. Záznam lze pak sledovat na monitoru s děleným obrazem, případně automaticky nebo manuálně vybírat záznam jednotlivých kamer. V poslední době jsou stále více používány digitální záznamy (profi s vlastním HDD nebo karty do PC) a WEB aplikace. Můžeme Vám nabídnout i systém porovnávání obrazu proti předloze, se spuštěním poplachu při změně obrazu ve snímaných prostorách. Napájení celého systému lze zálohovat vč. nouzového infraosvětlení pro kamery. Pro náročnější aplikace nabízíme možnost dálkového přenosu obrazu buď tel. linkou, LAN/WAN nebo bezdrátovým mikrovlným přenosem.

 

SYSTÉMY KONTROLY VSTUPU

Používáme osvědčené výrobky firmy ARITECH, COTAG, NORTHERN. Nabízíme různé modifikace, od nejjednodušších, pro menší podniky, přes systémy sloužící k bezpečnému provozu Bankomatů, až po systémy nejen střežící a identifikující pohyb osob a automobilů, ale i schopné dálkově blokovat určené dveře (až 16 současně). Systémy jsou autonomní nebo řízeny přímo počítačem, se záznamem na tiskárnu. Standartní parametry zahrnují: automat. časový rozvrh, protinávratové časování, rozvrh svátků, priority jednotlivých osob atd. Snímače magnetických karet jsou konstruovány pro vnitřní i venkovní provoz, kontaktní i bezkontaktní. V případě požadavku na kontrolu docházky lze nabídnout doplnění předchozího systému o terminál a příslušný software např. na sledování pracovní doby, výdej jídel, materiálu, provoz parkoviště atd.

KELCOM International

Daliborova 42, 709 00 Ostrava, Czech Republic
Tel: (+420) 596 611 887, NONSTOP HOTLINE 596 639 829-30, 602 240 491
Fax: (+420) 596 611 887, E-mail:
info@kelcomov.cz